Державна екологічна інспекція у Луганській області анонсує створення ініціативної групи

З метою виконання завдань, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зі змінами), Державна екологічна інспекція у Луганській області анонсує створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Державній екологічній інспекції у Луганській області.

З метою забезпечення відкритого, прозорого і публічного формування нового складу громадської ради, Державна екологічна інспекція у Луганській області запрошує представників громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України, подати заявку для участі в ініціативній групі з підготовки установчих зборів Громадської ради.

Заяви на участь в ініціативній групі  приймаються на  електрону адресу:    lug@dei.gov.ua  до 15.45 29 травня 2020 року.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення