Керівництво Державної екологічної інспекції у Луганській області

Гацько Анатолій Анатолійович - начальник Державної екологічної інспекції у Луганській області – Головний державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Луганської області.

Біографічна довідка

Гацько А.А. 

Я, Гацько Анатолій Анатолійович, народився 4 жовтня 1965 року в місті Луганську, українець, громадянин України.

У 1973 році пішов до середньої загальноосвітньої школи № 37 міста Луганськ, яку закінчив у 1981 році.

З 1981 по 1985 роки навчався у Ворошиловградському будівельному технікумі за спеціальністю «промислове та цивільне будівництво», який закінчив з відзнакою та отримав кваліфікацію техніка-будівника.

З 1988 по 1992 роки навчався у Нижегородській вищий школі МВС СРСР за спеціальністю «правознавство», де здобув кваліфікацію юриста.

В 2003 році вступив до Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, який закінчив у 2005 році і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «державна служба» та здобув кваліфікацію магістра державної служби.

В 2007 році вступив до Луганського національного університету імені тараса Шевченка, який закінчив у 2010 році і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «екологія та охорона навколишнього середовища» та здобув кваліфікацію магістра, еколога викладача вищого навчального закладу.

З березня по липень 1984 року працював каменярем ІІІ розряду в Луганському будівельному управлінні № 2.

У квітні 1985 року працював каменярем ІІІ розряду у будівельному управлінні № 1 тресту «Ворошиловградгорстрой», був звільнений у зв’язку з призивом до Радянської Армії.

З 1985 по 1987 роки – служба в Радянській Армії.

З серпня по грудень 1987 року працював слюсарем ІV розряду Донецької залізниці вагонного депо «Комунарськ».

З грудня 1987 року по червень 2002 року проходив службу в органах внутрішніх справ СРСР і України.

З жовтня 2002 року по серпень 2005 року працював начальником Управління торгівлі та побутового обслуговування населення Луганської обласної державної адміністрації.

З серпня 2005 року по лютий 2006 року працював заступником директора Луганської обласної громадської організації «Регіон».

З лютого 2007 року по квітень 2007 року працював на посаді заступника начальника навчально-організаційного відділу КЗ «Луганський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування».

З 26 квітня 2007 року призначений на посаду начальника Державної екологічної інспекції у Луганській області – Головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Луганської області та 08 грудня 2011 року був звільнений з посади порядком переведення для подальшої роботи в Державній екологічній інспекції у Луганській області.

З 09 грудня 2011 року по теперішній час займаю посаду начальника Державної екологічної інспекції у Луганській області – Головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Луганської області.

В період з серпня 2014 року по серпень 2015 року проходив військову службу за призовом під час мобілізації та безпосередньо приймав участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальній цілісності України в районі проведення антитерористичної операції у Луганській області, є учасником бойових дій.

Неодружений, маю дітей: син – Гацько Дмитро Анатолійович 1985 року народження та донька – Гацько Анастасія Анатоліївна 1991 року народження.

До кримінальної відповідальності не притягався.


     Федорченко Ганна Євгенівна - перший заступник начальника Державної екологічної інспекції у Луганській області – перший заступник Головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Луганської області.Біографічна довідка

Федорченко Г.Є. 

Я, Федорченко Ганна Євгенівна, народилася 10 жовтня 1981 року в місті Новодружеськ Луганської області, українка, громадянка України.

У 1988 році вступила до першого класу середньої загальноосвітньої школи № 1 міста Лисичанськ Луганської області. У 1998 році закінчила 11 класів середньої загальноосвітньої школи № 14 міста Лисичанськ Луганської області.

З 1998 по 2001 роки навчалася в Лисичанському гірничому технікумі, за спеціальністю «прикладна екологія», де здобула кваліфікацію інженера-еколога.

В 2001 році вступила до факультету природничих наук Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, який закінчила у 2005 році і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «екологія та охорона навколишнього середовища» та здобула кваліфікацію магістра, еколога викладача вищого навчального закладу.

В 2009 році вступила до факультету заочного та дистанційного навчання Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, який закінчила з відзнакою у 2013 році і отримала вищу освіту за спеціальністю «правознавство» та здобула кваліфікацію бакалавра права.

З 23 жовтня 2001 року прийнята на посаду інспектора-діловода Управління зі збуту вугілля ДХК «Лисичанськвугілля». 26 червня 2002 року звільнена за переводом на ДП ДВАТ «Шахта «Привільнянська» ДХК «Лисичанськвугілля». З 01 липня 2002 року по 27 січня 2004 року працювала на посаді інженера з охорони навколишнього середовища ДП ДВАТ «Шахта «Привільнянська».

З 28 січня 2004 року працювала на посадах провідного спеціаліста – державного інспектора, головного спеціаліста – державного інспектора відділу екологічного контролю по Лисичанському регіону Державного управління охорони навколишнього природного середовища Луганської області. 20 березня 2007 року звільнена порядком переведення для подальшої роботи в Державній екологічній інспекції у Луганській області.

З 21 березня 2007 року по теперішній час працюю в Державній екологічній інспекції у Луганській області, з 21 березня по 04 квітня 2007 року на посаді головного спеціаліста – державного інспектора відділу екологічного контролю за використанням і охороною біологічних, земельних ресурсів, заповідних територій та надр, з 05 квітня 2007 року по 15 січня 2012 року на посаді заступника начальника відділу екологічного контролю природних ресурсів Лисичанського регіону – старшого державного інспектора, з 16 січня 2012 року по 13 серпня 2015 року на посаді начальника відділу екологічного контролю природних ресурсів Лисичанського регіону – старшого державного інспектора, з 14 серпня 2015 року по 13 грудня 2016 року на посаді начальника відділу організаційно-аналітичного, документального, матеріально-технічного забезпечення, взаємодії з громадськістю та ЗМІ – старшого державного інспектора. 14 грудня 2016 року призначена на посаду першого заступника начальника Державної екологічної інспекції у Луганській області – першого заступника Головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Луганської області.

Незаміжня, дітей не маю.

До кримінальної відповідальності не притягалася.


         Руденко Сергій Павлович -  заступник начальника Державної екологічної інспекції у Луганській області –  заступник Головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Луганської області

.

Біографічна довідка

Руденко С.П.

Я, Руденко Сергій Павлович, народився 3 червня 1981 року в с. Карпилівка, Сарненського району Рівненської обл., українец, громадянин України.

В системі державних органів з охорони навколишнього природного середовища працюю з 2003 року, в тому числі на  керівних посадах з 2009 року.

В серпні 2003 року прийнятий на роботу до Управління екології та природних ресурсів в Луганській області на посаду провідного спеціаліста, в подальшому обіймав посади начальника поста екоконтролю «Луганськ-аеропорт» та головного спеціаліста.

В березні 2007 року прийнятий на роботу шляхом переведення до Державної екологічної інспекції, де займав посади: головний спеціаліст, заступник начальника відділу, начальник відділу.

З вересня 2013 року по 14 серпня 2018 року працював на посаді  заступника начальника Державної екологічної інспекції у Луганській області - заступника Головного  державного  інспектора  з охорони навколишнього природного середовища Луганської області.

З 15 серпня 2018 року по 18 березня 2019 року обіймав посаду заступника начальника Управління екології та природних ресурсів Луганської обласної державної адміністрації.

З 19 березня 2019 року обіймаю посаду  заступника начальника Державної екологічної інспекції у Луганській області - заступника Головного державного інспектора  з охорони навколишнього природного середовища Луганської області на якій працюю на цей час.

До кримінальної відповідальності не притягався.                                                  eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці