ТОП-100 найбільших підприємств-забруднювачів за 2019 рік

Міндовкілля підготувало рейтинг «ТОП-100 найбільших підприємств-забруднювачів» за 2019 рік, сформований на підставі даних офіційної статистики за результатами поданої суб'єктами господарювання звітності про обсяги скидів стічних вод, викидів в атмосферне повітря та утворення відходів. За результатами проведеного аналізу сформовано новий умовний перелік сотні «Основних забруднювачів» за трьома категоріями: скиди забруднення стічних вод (33 підприємства), утворення відходів (34 підприємства) та викиди в атмосферне повітря (33 підприємства).

 Публікація розміщена за посиланням: https://mepr.gov.ua/news/37063.html Рейтинг Міндовкілля «ТОП-100 найбільших підприємств-забруднювачів» за 2018 рік. За результатами проведеного аналізу було сформовано  умовний перелік сотні «Основних забруднювачів» за трьома категоріями: скиди забруднення стічних вод (33 підприємства), викиди в атмосферне повітря (33 підприємства) та утворення відходів (34 підприємства).

 

В Луганській області розташовано 1128 об’єктів хімічної небезпеки, з яких 159 – об’єкти підвищеної небезпеки. Із Переліку об’єктів, які є найбільшими забруднювачами довкілля в Україні, до якого входить 100 підприємств України, 5 знаходяться в Луганській області: ВП «Луганська ТЕС» ТОВ «ДТЕК Східенерго», ПАТ "Сєверодонецьке об`єднання "Азот", Лисичанське комунальне спецiалiзоване підприємство "Лисичанськводоканал", ПАТ "Рубiжанський картонно-тарний комбінат" та Комунальне підприємство «Рубіжанське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Рубіжанської міської ради

.

 

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці