З початку 2020 року співробітниками Інспекції притягнуто до адміністративної відповідальності 50 осіб

       В зимовий період у водоймах відбуваються зміни, які впливають на поведінку водних біоресурсів. У риб сповільнюються процеси росту, різко знижується активність та інтенсивність харчування, деякі види взагалі ціпеніють і до весни повністю припиняють споживання їжі. На зимовий період риба концентрується в так званих зимувальних ямах – місцях із значною глибиною, де природою створюються найсприятливіші умови для зимівлі: навіть в найлютіші морози температура води становить чотири градуси за Цельсієм. Так риба вберігається від замерзання.

    Державна екологічна інспекція у Луганській області неодноразово повідомляла, що лов риби в осінньо-зимовий період можна здійснювати на ділянках водойм, де дозволяється любительське рибальство та поза межами зимувальних ям. При встановленні стійкого крижаного покриву на воді рибалять зимовими вудками з блешнею вертикального блесніння з гачком не більше № 10, мормишкою, наживною і живцевою снастями із загальною кількістю гачків не більше п'яти на рибалку.

   Особи, які нехтуватимуть даною забороною, будуть притягнуті до відповідальності. За порушення правил рибальства передбачена адміністративна відповідальність за ч. 3 ст. 85 КУпАП - штраф від 34 до 170 грн, якщо вилов здійснюється забороненими знаряддями лову – за ч. 4 ст. 85 КУпАП — штраф від 340 до 680 грн. з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення.

   З початку 2020 року співробітниками Державної екологічної інспекції у Луганській області притягнуто до адміністративної відповідальності 50 осіб та накладено штраф на суму 5034 за порушення ч. 3 ст.85 КупАП.

   Шановні любителі зимового лову дотримуйтесь заборони на вилов водних біоресурсів у зимувальних ямах та правил любительського рибальства поза межами зимувальних ям. 

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці