Незаконне видалення дерев, кущів, газонів і квітників на території населеного пункту може привести як до адміністративної так і до кримінальної відповідальності

В даний час дуже часто виникає питання, що робити з деревами які досягли вікової межі, деревами в аварійному стані, сухостійними і фаутними деревами, дуже багато дерев породи ясеня вражено та загинуло від «Ясеневої смарагдової златки».

Постановою КМУ №1045 від 01.08.2006 визначено, що у разі необхідності видалення аварійних, сухостійних і фаутних дерев, при досягненні деревом вікової межі, ліквідації наслідків стихійного лиха, аварійної та надзвичайної ситуації, громадяни або організації подають звернення до місцевого виконавчого органу сільської, селищної, міської ради. Органи виконавчої влади комісійно разом з працівниками Держекоінспекції після обстеження зелених насаджень, складають акт за результатами якого надається ордер на видалення зелених насаджень.

Так на виконання Постанови КМУ №1045 від 01.08.2006 працівники Державної екологічної інспекції у Луганській області разом з членами комісії Білолуцької ОТГ взяли участь в обстеженні зелених насаджень на території Білолуцької ОТ, за результатами обстеження складений акт щодо обстеження зелених насаджень які підлягають видаленню.

Незаконне видалення дерев, кущів, газонів і квітників на території населеного пункту може привести як до адміністративної так і до кримінальної відповідальності.

Державна екологічна інспекція у Луганській області закликає громадян та посадових осіб організацій не допускати порушення вимог природоохоронного законодавства.


ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці